extra-koszulki-pl

GENERATOR KOSZULEK - Koszulki z własnym nadrukiem

%
   • dodaj własny wzór
   • dodaj własny tekst
   • galeria wzorów
   drag & drop

   Przeciągnij grafikę tutaj

   lub wybierz plik z dysku

   DODAJ PLIK

   Akceptowane formaty to PNG, JPG lub GIF

    0
    Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 48 godzin do 5 dni, nie wliczając czasu potrzebnego na wysyłkę. Dla maseczek czas realizacji wynosi od 5 do 7 dni roboczych. W przypadku produktów typu FullPrint czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 10 dni, nie wliczając czasu potrzebnego na wysyłkę. Zamówienia są realizowane tylko w dni robocze.

    proszę czekać, trwa generowanie nadruku...


    POTRZEBUJESZ POMOCY?

    KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY UKRYĆ
    WYBÓR RODZAJU PRODUKTU
    Zdecyduj, na jaki produkt chcesz nanieść swój wzór i umieść go w generatorze klikając na odpowiednią miniaturę. Do wyboru masz szeroki wachlarz produktów damskich, meskich, dziecięcych, gadżetów, a także koszulki full print.
    WYBÓR KOLORU
    Aby zmienić kolor produktu, kliknij na jeden z kolorowych prostokątów umieszczonych poniżej.
    WYBÓR STRONY PRODUKTU
    Klikając na odpowiednią miniaturę decydujsz, czy Twój wzór zostanie umieszczony na przedniej czy na tylnej stronie koszulki. Możesz oczywiście umieścić te same lub różne nadruki na obu stronach produktu.
    NASZA KOLEKCJA GRAFIK
    Jeżeli nie posiadasz własnego wzoru, możesz skorzystać z naszych propozycji. Przejrzyj galerię i wybierz interesującą Cię grafikę, klikając na jej miniaturę.
    WYBIERZ SWÓJ SPOSÓB DODANIA GRAFIK
    Umieszczając wzór na koszulce możesz skorzystać z własnej grafiki, dodać wzór z przygotowanej dla Ciebie galerii lub zaprojektować tekst w generatorze napisów. Kliknij i wybierz najlepszą dla siebie metodę dodania wzoru.
    WYBÓR ROZMIARU
    Kliknij i wybierz odpowiedni rozmiar produktu. Jeśli nie masz pewności, jakiego rozmiaru potrzebujesz, zerknij do tabeli rozmiarów znajdującej się pod generatorem.
    Generator koszulek CupSell - narzędzie do prostego tworzenia koszulki z własnym nadrukiem lub zdjęciem na zamówienie.
    W generatorze możesz umieścić dowolny, plik graficzny, zdjęcie, wgrać logo firmy, lub stworzyć koszulkę z własnym napisem.
    Zaprojektuj koszulkę męską lub damską, bluzę, kubek, kamizelkę, maskotkę, podkładkę pod myszkę, vlepki, eko torbę, przypinki czy stringi. Projektowanie koszulek, które wykonywane są już od 1 sztuki!

    Drogi Użytkowniku!

    Przypominamy Ci, że warunkiem zamieszczenia przez Ciebie jakichkolwiek treści na produktach oferowanych do sprzedaży w serwisie cupsell.pl jest posiadanie przez Ciebie praw wszelkich własności intelektualnej do takich treści , w szczególności autorskich praw majątkowych, autorskich praw zależnych do utworów, praw do wizerunku, do korzystania ze znaków towarowych, itp.

    W przypadku zamieszczenia przez Ciebie treści na produktach bez wymaganych praw i z naruszeniem praw osób trzecich będziesz odpowiadał finansowo za naruszenie prawa oraz możesz ponosić odpowiedzialność karną.

    Upewnij się dlatego, zanim zamieścisz jakąkolwiek treść na produktach, czy jesteś na pewno do tego uprawniony i nie naruszasz żadnych praw osób trzecich!

    Kontynuuj Anuluj

    Po wygenerowaniu nadruku...

    Pozostań w generatorze Przejdź do kasy

    Nie wybrałeś rozmiaru produktu!

    Wybierz rozmiar produktu, aby kontynuować zakupy

     Kontynuuj Anuluj

     Zamknij

     Zamknij

     Ok Anuluj

     Dodaj produkt do sklepu

     Wybierz sklep, do którego chcesz dodać produkt

     •  
     Dodaj Anuluj

     Wybierz wersje kolorystyczne

     Wybierz kolory, w których ma zostać wygenerowany produkt

     Dodaj Anuluj